کوثر - کوثر - نجف ... کوثر به گوشم

هیچ‌کس را جز یاران حسین راهی به‌سوی حقیقت نیست..."شهید سیدمرتضی‌آوینی"

رنـگ آسفـالـتـی
نویسنده : کوثر به گوشم - ساعت ۱:٤٩ ‎ق.ظ روز چهارشنبه ٢٤ خرداد ۱۳٩۱
 

بسم رب الشهدا

رنگ مورد علاقه من... رنگ آسفالتی

تـولــد نــوشــتـــــ :

1- سالی که به دنیا آمدم غیر از اینکه فردای روز قدس بود و غیر از اینکه طی جریانی من  ِ به دنیا نیامده با مادرم از شهادت حتمی بازماندیم و غیر از اینکه صدام نامرد بعد از ورود بنده به دنیا چند روزی دست از موشک باران تهران برداشت اتفاق دیگری هم افتاد و اینکه 25خرداد دقیقا مصادف شد با 25 ماه رمضان؛ اتفاقی که فقط وقتی 36 ساله بشوم بازهم تکرار می شود. به هرحال تبریک روز تولدشمسی مزۀ خودش را دارد ولی آن قدر که 25رمضان المبارک را مبارک می دانم 25 خرداد را نه اینکه مبارک ندانم ولی خب حس دیگری به تاریخ فمری تولدم دارم. اخیرا هم که در تقویم ها 25 خرداد شده روز گل! امشب فهمیدم روز خون هم شده(روزجهانی انتقال خون) هرچند می گویند دختران خرداد رتبۀ اول ماه ها هستند ولی شخصا بیشتر ترجیح میدهم به خردادی بودنم فکر نکنم چون دختران خردادی انقدر خاص و تکرار نشدنی اند که اگر بهشان یادآوری هم بشود که خردادی هستند ممکن است دست به کارهای جدید دیگری بزنند و همه کاره هیچ کاره تر از اینی که هستند بشوند! دوست عزیزم این و این و این لینک را هدیه فرستاده! هرسه را خواندم و دیدم متاسفانه یا خوشبختانه خیلی هایش درست بود! همان بهتر که ترجیح می دهم به خردادی بودنم زیاد فکرنکنم؛ من رمضانی ام :)

2- خیلی دوست دارم روز تولدم بعد از زیارت گلزار شهدای بهشت زهرا یک دسته گل بگیرم و بروم بیمارستان ایران مهر و دکترخواجوی معروف را ببینم و بگویم آقای دکتر من همان کودکی هستم که در چنین روزی به دنیا آمدم. همان روزی که بعد از چندساعت که از اتاق عمل بیرون آمدی به پدرم که با بغض و اشک، نمی دانست قرار است طعم شیرین پدر شدن را بچشد یا طعم تلخ فرزند و همسر از دست دادن را گفتی من کاری نکردم، زنده ماندن این مادر و دختر معجزه ای بود که تابه حال ندیده بودم! پدر شدنت مبارک..

3- به لطف خدا الحمدلله سعی می کنم هرسال از نیمۀ شعبان یک چهله خیلی ساده بگیرم و غالبا همان 25 رمضان المبارک 40 روز تمام می شود و عیدی خوبی هم می گیرم. به پاس این عیدی های چندساله برای همۀ آنهایی که تاریخ جشن تکلیفشان و قصورات و تقصیرات عمرشان درمقابل این تکلیف برایشان مهم است پیشنهاد ویژه ای دارم که هرکس واقعا مشتاق بود تقدیم خواهم کرد.